Szybki kontakt:
Globtrans sp. z o. o.
ul. Łony 9/6, 44-200 Rybnik
tel.: +48 32 42 38 384
e-mail: biuro@globtrans.pl

 Monika
Bądźmy w kontakcie
     
 Mariola
 Ania
Na skrótyReklama:

Biuro podróży Globtrans sp. z o. o.
Najciekawsze propozycje hoteli i apartamen-
tów w Chorwacji, Austrii i we Włoszech!
www.globtrans.pl

Rejsy statkiem w Chorwacji
Najciekawsze propozycje na zwiedzanie Chorwacji od strony morza!
www.rejsywchorwacji.pl

Projektowanie stron www
Nowoczesne strony internetowe. Dla klientów biura podróży Globtrans -10% taniej!
www.projektowaniestroninternetowych.eu

Chorwacja obiekty tekstylne z plażą dla naturystów w pobliżu


 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 Następna »
 • Apartamenty Zaton***/**** - Zaton Nin

  Apartamenty Zaton położone są w kompleksie Zaton Nin, od 50 do 300 m od plaży.
  Popularna miejscowość wypoczynkowa w północnej Dalmacji. Kompleks położony na powierzchni 100 hektarowej zatoczki, w otoczeniu lasu sosnowego, chroniony od wiatru i fal. W pobliżu znajduje się plaża dla naturystów.

  Cena:37.00EUR
 • Bungalowy Kanegra** - Umag

  233 bungalowów położonych w zieleni, w jednym z najpiękniejszych zalewów na Istrii, około 10 km od Umagu. W sezonie Mini klub i program animacyjny. Kompleks jest obiektem tekstylnym, plaża dla naturystów znajduje się w pobliżu.

  Cena:40.00EUR
 • Hotel Aurora**** - Mali Losinj

  Kryty basen z morską wodą i hydromasażami, Whirlpool, brodzik dla dzieci, basen otwarty z morską wodą, parasole, leżaki program animacyjny,  wieczór taneczny, co tydzień wieczór folklorystyczny, od kwietnia do października codziennie, miniklub dla dzieci, klub dla młodzieży. Kompleks jest obiektem tekstylnym, plaża dla naturystów znajduje się w pobliżu.

  Cena:48.00EUR
 • Hotel Corinthia-Baśka*** - Baśka (Wyspa Krk)

  Program animacyjny dla dzieci i dorosłych (od czerwca do września). Basen kryty ze słodką wodą (150m2 powierzchni) z brodzikiem dla dzieci i Whirpoolem, basen zewnętrzny ze słodką wodą (powierzchnia 600m2) z fontannami, masażami. Zaplecze  Wellness. Kompleks jest obiektem tekstylnym, plaża dla naturystów znajduje się w pobliżu.

  Cena:30.00EUR
 • Hotel ISLAND FORTUNA*** - Poreć

  Komfortowy hotel Fortuna*** otoczony stuletnimi sosnami, wypielęgnowanym trawnikiem i kwiatami leży na wolnej od ruchu samochodowego wyspie Sveti Nikola, oddalonej ok. 300 m lub 5 minut łodzią od starówki Porecu. Przejazd możliwy codziennie od 7.00 do 24.00 (w terminie od 01.07-31.08 do godziny 01.00), kursuje mniej więcej co pół godziny.  

  Cena:31.00EUR
 • Hotel Kimen***/** - Wyspa Cres

  Tylko parę kroków od miasteczka Cres, w środku piniowego lasu, nad chronioną od wiatru zatoczką znajduje się ten zadbany hotel. Centrum miasteczka oddalone o 1 km. Kompleks jest obiektem tekstylnym, plaża dla naturystów znajduje się w odległości 700m.

  Cena:32.00EUR
 • Hotel Nimfa*** - Żivogoście (Makarska Riwiera)

  Hotel i pawilony położone są w małej miejscowości Żivogośće, około 18 km na południe od Makarskiej. Restauracja, restauracja na plaży, basen, aperitiv bar, kantor, sejf, sala TV, taras taneczny. Sale ogólnodostępne są klimatyzwane.
  Kompleks jest obiektem tekstylnym, plaża dla naturystów znajduje się w odległości ok. 800 m.

  Cena:58.00EUR
 • Hotel Valamar Koralj**** - Krk

  Hotel Korajl położony jest w miejscowości Krk, ok. 1 km od jej centrum. Zaplecze Wellness, pokój zabaw dla dzieci, tawerna z tarasem przy plaży, program animacyjny (aerobic, aquarobic, etc.), wieczorki tematyczne, animacje dla dzieci, basen ze słodką wodą. Hotel jest obiektem tekstylnym, plaża dla naturystów znajduje się w pobliżu.

  Cena:35.00EUR
 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 Następna »